Josilq

JOSILQ jest wiodącym specjalistą w sprzedaży najwyższej jakości pościeli jedwabnej. Naszą firmę stworzyliśmy z ogromnej pasji i miłości do tej tkaniny.

Działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Od początku zajmowaliśmy się sprzedażą kołder i poduszek z wypełnieniem jedwabnym. Konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty.

W 2012 roku wprowadziliśmy nowy asortyment kołder oraz bieliznę pościelową wykonaną ze 100% jedwabnej satyny charmeuse, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email biuro@josilq.pl lub telefonicznie pod numerem +48 602 72 52 58.

Serdecznie zapraszamy!